Ons team

Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen. Stuk voor stuk kundige professionals met elk een eigen expertise. Werkend vanuit de passie voor het vak en sterk verbonden met elkaar. Geïnteresseerd, betrokken en slagvaardig. Mensen met een frisse blik. Dat is Facet&. Aangenaam!

Sabrina Gijsen

Sabrina Gijsen

senior communicatieadviseur

06-21 23 86 31
sabrina@facetn.nl

Eline Philips

Eline Philips

communicatiestrateeg | directeur

06-51 95 40 09
eline@facetn.nl

Ghislaine Schyns

Ghislaine Schyns

senior communicatieadviseur

06-18 67 40 63
ghislaine@facetn.nl

Evelyn Reynen

Evelyn Reynen

communicatiestrateeg | directeur

06-10 50 62 02
evelyn@facetn.nl

Joyce Wehkamp

Joyce Wehkamp

officemanager

06-18 13 68 68
joyce@facetn.nl

Sara van der Boon

Sara van der Boon

communicatieadviseur

06-31 91 61 62
sara@facetn.nl

Ank Quadackers

Ank Quadackers

copywriter

06-27 20 15 47
ank@facetn.nl

Melanie Coenen

Melanie Coenen

senior communicatieadviseur

06-52 84 44 64
melanie@facetn.nl

Claudia Schutter

Claudia Schutter

senior communicatieadviseur

06-14 56 75 46
claudia@facetn.nl

Iris Vogt

Iris Vogt

online adviseur

06-18 19 53 68
iris@facetn.nl

Geïnteresseerd in ons?

Neem contact met ons op, dan drinken we een kop koffie!

043 356 78 50
communicatie@facetn.nl